Перш ніж виконувати операції з технічного обслуговування, вимкніть прилад та витягніть вилку з розетки. Не від'єднуйте електричні та функціональні компоненти без попередньої консультації з представниками Electrolux, оскільки це може призвести до втрати гарантії. |
Очищення прально-сушильної машини
Рекомендується очищувати прилад лише теплою мильною водою. Пом'якшувачі в миючих засобах можуть негативно вплинути на пластмасові деталі, роблячи їх крихкими та спричиняючи подряпини. Див. також інструкцію з експлуатації щодо рекомендацій з технічного обслуговування приладу. Можна замінювати відповідні компоненти запасними частинами з нашого інтернет-магазину.
- Виконайте холосте прання за температури 90-95°C з використанням засобу для чищення машин, щоб уникнути неприємних запахів та плям навколо дверцят.
- Для належного очищення фільтра виконайте наведені нижче дії.
- Вимкніть прилад.
- Відкрийте дверцята відділення для фільтра та поставте під ним піддон для збирання води.
- Злийте воду з машини, послабивши фільтр.
- Витягніть фільтр. Поверніть його міцно декілька разів проти годинникової стрілки рукою або за допомогою плоскогубців.
- Промийте фільтр під проточною водою та встановіть його на місце. Також очистіть крильчатку насоса, якщо її видно. Див. інструкцію з експлуатації.
- Знову затягніть фільтр.
- Закрийте дверцята відділення для фільтра.
Прилад готовий до роботи. При наступному циклі прання перевірте, чи немає протікань. Деякі моделі також мають вбудований цикл очищення, який можна активувати, натискаючи кнопки. Див. інструкцію з експлуатації.
Очищення дозатора миючого засобу
Іноді у приладі може утворюватися пліснява.
Видаляйте будь-які розливи чи залишки миючих засобів у кожному відділенні, промиваючи їх під проточною гарячою водою. Зніміть дозатор та за допомогою старої зубної щітки видаліть бруд та засохлі залишки порошку/рідкою миючого засобу з кожного відсіку.
- Очищення ущільнювача пральної машини:
- Гумові ущільнювачі на пральних машинах часто покриваються плямами темної або чорної плісняви. Для видалення цієї плісняви використовуйте кристали соди, густий відбілювач або засіб для очищення посудомийних машин, які допомагають розчинити плісняву та залишки порошку. Під час такого очищення обов'язково використовуйте гумові рукавиці та захисні окуляри.
- Зовнішня поверхня:
- Пральні машини часто виготовлені зі спеціальної емалі. Її слід очищувати за допомогою тканини, змоченої у м'якому універсальному миючому засобі або рідині для миття посуду.
- Обережно протріть вздовж зовнішньої поверхні пральної машини. Іноді можна виявити на приладі густі, жирні плями з ворсу та залишків прального порошку. Зазвичай їх можна усунути за допомогою ганчірки, змоченої у невеликій кількості теплої води. Кути можна очищувати за допомогою ватних паличок.
НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЖОРСТКІ АБРАЗИВНІ ЗАСОБИ
- Проблеми із жорсткою водою
- У випадку вапняних відкладень додайте до миючого засобу засіб для видалення накипу.
Дізнайтеся більше про рекомендовані засоби для чищення в нашому інтернет-магазині.